مرکز خرید سینک گرانیتی مشکی رگه دار

برای سفارش سینک تک لگن مشکی به مرکز خرید سینک گرانیتی مشکی رگه دار مراجعه نمایید، در مرکز تولید سینک های گرانیتی سینک های مخصوص ظرفشویی با استفاده از سنگ گرانیت و کوارتز ساخته می شوند و پس از ساخته شدن بر روی سطح سنگ مانند این سینک ها رزین قرار داده می شود و رزین دارای قابلیت های بی شماری است و می تواند سبب ضد لک شدن این سینک ها شود و سینک های گرانیتی را در مقابل ضربه مقاوم تر بسازد.

مرکز خرید سینک گرانیتی مشکی رگه دار

ویژگی های مهم سینک گرانیتی چیست؟

ویژگی های مهم سینک گرانیتی چیست؟ سینک های گرانیتی از جمله سینک هایی هستند که امروزه در دیزاین آشپزخانه ها از آنها بیشتر از سایر مدل ها استفاده می شود و موارد زیادی سبب محبوبیت و افزایش استفاده از سینک های ظرفشویی گرانیتی شده است که در این بخش از مطلب به بررسی این موارد می پردازیم.

از مهمترین ویژگی های سینک گرانیتی می توان به زیبایی ظاهری آنها اشاره کرد و فرم و رنگ این سینک ها به گونه ای است که جلوه های خاص و زیبای بیشماری دارند و برخی از این سینک ها به صورت تک رنگ و برخی از آنها به صورت رگه دار و طرح دار تولید می شوند و سینک های گرانیتی تک رنگ به رنگ ها قهوه ای و خاکستری تیره و یا مشکی تولید می شوند و در آنها رگه های سفید رنگی مشاهده می شود.

از دیگر ویژگی های سینک های گرانیتی ضد باکتری بودن آنها می باشد زیرا در هنگام ساخت این سینک ها از سنگ کوارتز استفاده می شود و این سنگ کاملا ضد باکتری است و باکتری ها بر روی سطح آن می میرند و یکی دیگر از خصوصیات سنگ کوارتز استحکام فوق العاده بالا می باشد و این سینک ها در اثر ایجاد ضربه نمی شکنند و یا دچار لب پریدگی نمی شوند.

سینک های گرانیتی بیشتر به صورت دیواری ساخته می شوند و کمتر به حالت پایه دار مشاهده می شوند زیرا این سینک ها بسیار سنگین هستند و حتما باید بر روی دیوار نصب شوند و این سینک ها معمولا به فرم گرد یا بیضی شکل مشاهده می شوند.

قیمت فروش سینک گرانیتی تک لگن مشکی

قیمت فروش سینک گرانیتی تک لگن مشکی قیمت فروش سینک گرانیتی تک لگن مشکی به موارد زیادی بستگی دارد، به طور مثال سایز لگن سینک در میزان قیمت آن تاثیر گذار است و هر چه لگن سینک ها بزرگتر باشد قیمت آنها افزایش پیدا می کند و علاوه بر آن طرح سینک گرانیتی نیز می تواند در قیمت آن موثر باشد و به همین دلیل سینک های رگه دار قیمت بیشتری نسبت به سینک های گرانیتی ساده دارند، برای خرید سینک رگه دار و اطلاع از قیمت آن به وب سایت فروش سینک گرانیتی مراجعه نمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما