سینک گرانیتی اصل رنگی جدید

امروزه یکی از ضروریات آشپزخانه سینک ظروفشویی بوده که بعد از میل نمودن غذا به درون ان انتقال داده تا شستشو گردد، معمولا جنس آن گرانیتی بوده و طیف رنگی متفاوتی دارد که طرح جدید آن بسیار مورد نظر مشتریان قرار گرفته و اصل مواد تشکیل دهنده آن پودر سنگ گرانیت و رزین آکریلیک است.

سینک گرانیتی اصل

در تمامی منازل، آشپزخانه ها قلب تپنده خانه به حساب آمده که ظروف و وسایلی که در آن استفاده می کنیم باید تمیز و بهداشت آن رعایت شده باشد تا با میل نمودن غذا دچار بیماری و ویروس نشویم.

معمولا جنسهای قدیمی سینکهای ظرفشویی آلومینیم بوده که به بشر در جمع آوری و شستشو ظروف خدمت بزرگی کرده و تنها بدی که داشت کثیفی زود هنگام و چسبیدن مواد چرب و روغنی به سطح آن بود که به سختی پاک و تمیز می شد، ولی بعد از هر بار استفاده باید ان را تمیز کرده و جالبه بدانید بعد از هر شستشو رنگ آن کدر تر شده و زیبایی و کیفیت خود را از دست می داد.

برای تهیه یک محصول اصل مانند سینک گرانیتی باید به مشخصات آن توجه نمود که از چه موادهای خاص و آلیاژی برای ساخت و تولید آن به کار رفته و مارک استانداردهای لازم را داشته باشد.

امروزه از طریق سنگهای گرانیتی با کیفیت شروع به ساخت و تولید سینکهای ظرفشویی با این نوع جنس نموده که بسیاری آرامش بخش است، این نوع محصول به سادگی قابل تمیزی بوده و بعد از هر بار استفاده و ریخته شدن مواد و غذا درون آن به سادگی قابل جمع آوری و اگر مقداری روغن بر سطح و کف آن ریخته شود با مقداری آب جوش و کف به رفع کثیفیها کمک کرده و دوباره زیبایی را به آشپزخانه باز می گرداند.

توجه داشته باشید که برای تمیزی سنگ سینک ظرفشویی به هیچ عنوان از وایتکس استفاده نکنید، زیرا باعث رنگ پریدگی و کدری این نوع جنس شده و زیبایی و درخشندگی خود را از دست می دهد.

سعی نمایید برای تمیزی از سیم ظرفشویی استفاده نکنید، زیرا باعث به وجود آمدن خط و خش شده و با رها کردن انواع ظروف بر روی آن ممکنه ترک و شکسته شود که یکی از معایب آن همین بوده، زیرا همه نوع سنگها قابل شکستن است.

سعی کنید از مواد شوینده مخصوص همراه با ابر بر سطح آن کشیده تا تمامی میکروب و سیاهی از بین برود و دوباره این روش را انجام داده و در آخر خود مشاهده تغییرات  و بازگشت زیبایی خواهید شد، شما برای تمیزی شیرآلات نیز از جوش شیرین استفاده نمایید، زیرا نسبت به میکروبها واکنش نشان داده و به خوبی آنها را از بین برده و باعث براقی سطح آن می گردد.

سینک گرانیتی اصل

سینک گرانیتی رنگی

یکی از وسایل خانه که باعث درخشندگی ظروف شما بعد از شستشو می گردد، سینک گرانیتی بوده که رنگی معمولا سفید دارند و در طیفهای دیگر نیز موجود بوده که بر اساس سلیقه فردی خریداری می شود.

با استخراج سنگ گرانیت از معدن، آن را به کارخانه های مخصوص فرستاده و با ذوب در کوره ها آن را درون دیگ انتقال می دهند و سپس توسط دستگاه هر کدام به درون قالب ریخته شده و در خطی دیگر مقداری پودر شیمیایی برای تثبیت کیفیت افزوده می شود، سپس در محیطی باز قرار گرفته و بعد از سرد و شستشو دوباره به خط ریل برگشته تا رنگهای مختلف بر روی آن اعمال گردد، حال با به دستگاه کات فرمان برشهای حلالی و سطحی داده تا یکسان سازی روی آن صورت گیرد و در پایان دوباره در هوای آزاد قرار گرفته و بعد از طی زمان سه الی چهار ساعت به ورودی کارخانه جهت انتقال به فروشگاه و مغازه ها صورت می گیرد.

سینک گرانیتی جدید

زمانی که یک محصول دارای کیفیت و رنگی جدید و شاد باشد در مواقع شستشو ظروف درون سینک گرانیتی موجب آرامش روان و روح شده و احساسی خوشایند تر را به شما وارد می کند.

معمولا وسایل آشپزخانه به دلیل تنوع رنگی و زیبایی خاص موجب انگیزه بیشتر در انسان شده تا در مواقع آشپزی و غیره راحت تر به انجام کارهای خود بپردازند.

در زمانهای قدیم مردم برای شستشوی ظروف خود آن را بعد از جمع آوری به رودخانه برده و شروع به مایع و کف مالیدن بر سطح آن نمودند و بعد از آبکشی تقریبا قسمتی از آب را آلوده کرده و این نوع ویروس به فردی دیگر منتقل و دچار بیماری می گردد و این کار برای شستشوی ظروف حداقل روزی سه الی چهار بار در رودخانه صورت گرفته و بیماریها بیشتر می شد، حال امروزه با روی آمدن سینکهای ظرفشویی باعث کمک به محیط زیست شده و در آلوده کردن و شیوع بیماریهای گوناگون جلوگیری شده که این محصول با داشتن دو سوراخ در کف و رد شدن دو لوله که به همدیگر متصل می گردد از طریق یک شلنگ به درون چاه رفته تا آبها دیگر به سمت رودخانه نگردد.

سینک گرانیتی جدید

خرید و فروش سینک گرانیتی

برای تهیه محصولات آشپزخانه مانند، سینک، شیرآلات و وسایلی دیگر از نوع آلومینیم و گرانیتی به فروشگاه های مربوطه مراجعه نمایید یا از طریق سایت و صفحه های رسمی شروع به خرید و یا فروش نمایید.

معمولا در زمان قدیم بعد از هر بار رفتن به سمت رودخانه و شستشو ظروف همه نوع عوامل طبیعی مانند، باران، برف، آفتاب و حیوانات وحشی جان و سیستم ایمنی بدن را تهدید کرده و واقعا این وضعیت قابل تحمل نبوده و به فکرهای گوناگونی روی آورده تا با پیشرفت صنعت و لوله کشی آب به داخل خانه ها جان و مال انسانها حفاظت شده و باخیالی راحت در دمایی متعادل شروع به شستشوی ظروف می کنند.

قیمت سینک گرانیتی

امروز از وسایل سنگی مانند گرانیتی برای ساخت و جلوه دهی زیباتر سینکهای ظرف شویی استفاده کرده و یک قیمت به صرفه و مناسب را برای دسترسی بسیار راحت مردم به این محصول دارد.

همانطور در مطالب بالا مطالعه فرمودید تمامی محصولات آشپزخانه از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و با تغییرات روزانه در بالا بردن سطح کیفیت و ماندگاری زیبایی آن از موادهای اولیه با کیفیت استفاده کرده اند.

در زمان تولید اولین سینکها، از جنس آلومینیوم بوده که وظیفه آن نگهداری ظروف و خروج مایعات از طریق لوله های ناودونی بوده که زیبایی خواصی نداشته ولی کارایی آن مناسب بود، اما امروزه کیفیت این نوع محصول بسیار بالا رفته و جایگزین آلومینیم از سنگهای گرانیتی استفاده می کنند و تجارت آن به کشورهای همسایه بیش از چندین سال بوده که صورت می گیرد.

قیمت سینک گرانیتی

شما عزیزان می توانید برای تهیه این محصول با مشاوران فروش ما تماس حاصل نموده و بعد از کسب اطلاعات بیشتر آن را از سایت ما سفارش و خریداری نمایید، اولویت اول ما رضایت مشتریان است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما